Το Run Together powered by INTERSPORT & SAUCONY επέστρεψε στη Θεσσαλονίκη και πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 8 Μαρτίου, ανήμερα της Παγκόσμιας Ημέρας της Γυναίκας, σε μια όμορφη διαδρομή μέσα στη ΔΕΘ.
![](http://www.runster.gr/wp-content/uploads/2020/03/Run_Together_2020_1018.jpg)
Δρομείς κάθε ηλικίας έτρεξαν και ψυχαγωγήθηκαν παρέα συμβάλλοντας στη στήριξη μιας πολύ σημαντικής δομής του δήμου Θεσσαλονίκης, του Ξενώνα Φιλοξενίας Γυναικών Θυμάτων Βίας & των Παιδιών τους.
Το Run Together powered by INTERSPORT & SAUCONY δεν είναι απλά ένας αγώνας τρεξίματος. Είναι ένα event διασκέδασης, αθλητισμού και χαλάρωσης, παρέα με τα αγαπημένα μας πρόσωπα!
Οι μοναδικές εικόνες αποτυπώθηκαν στο video της διοργάνωσης.